Kontakt

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

KONTAKT

  

 

 ORGAN PROWADZĄCY

 

                                                                                                                                                                                             Stowarzyszenie „Nasza Szkoła” w Piotrowicach

 

 

 

PLACÓWKA

                                                                                                                                                                                                                                  Zespół Szkolno- Przedszkolny „Nasza Szkoła”

 

                                                                                                                                                                                                           

 

                                                                                                                                                                                                             Telefon: 71-397-02-86

                                                                                                                                          

                                                                                                                                                                              

 

                                                                                                                                                                                                                      Adres e- mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

                                                                                                        NR KONTA 61150010671210600694470000