RODO

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Zgodnie z art. 13 ust. 1 oraz ust 2 ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (DZ.U.UE.L.2016.119.1.) informuję, że:

1)      administratorem Państwa danych osobowych oraz danych osobowych Państwa dzieci jest Stowarzyszenie "Nasza Szkoła" w Piotrowicach z siedzibą  w Piotrowicach 31, 55-311 Kostomłoty jako Organ Prowadzący Zespół Szkolno-Przedszkolny "Nasza Szkoła"  w Piotrowicach nr 31, 55-311 Kostomłoty.

2)      Kontakt z Inspektorem ochrony danych jest możliwy poprzez
e-mail:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub kontakt telefoniczny: 578 974 404; 789 297 438.

3)      Wizerunek Pani/Pana dziecka będzie przetwarzany zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a)  w celu promowania działalności Zespołu Szkolno-Przedszkolnego "Nasza Szkoła"   oraz osiągnięć i umiejętności dziecka.

4)      Odbiorcą danych osobowych Pani/Pana dziecka mogą być: osoby odwiedzające Zespół Szkolno-Przedszkolny "Nasza Szkoła", osoby odwiedzające stronę www placówki,  media i odbiorcy mediów takich jak prasa, radio i TV, organizatorzy i uczestnicy konkursów, organizatorzy i uczestnicy uroczystości, odbiorcy upoważnieni na mocy przepisów prawa.

5)      W celu rozliczalności tj. udowodnienia przestrzegania przepisów dotyczących przetwarzania danych osobowych będziemy przechowywać dane przez okres, w którym Administrator zobowiązany jest do zachowania danych lub dokumentów je zawierających dla udokumentowania spełnienia wymagań prawnych i umożliwienia kontroli ich spełnienia przez organy publiczne lub do wycofania Pani/Pana zgody.

6)      Posiada Pani/Pan prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

7)      Dane osobowe Pani/Pana dziecka nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały automatycznemu profilowaniu przez Administratora danych.

8)      Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana dziecka narusza przepisy ogólnego rozporządzenia
o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

9)      Udzielenie zgody na przetwarzanie wizerunku Pani/Pana dziecka jest dobrowolne a  jej brak wyłącza możliwość przetwarzania przez Administratora wizerunku w zakresie i polach eksploatacji wymienionych w zgodzie.