Galeria zdjec 2019-2020

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

"FILHARMONIA NA WESOŁO" - WYSTĘP PT. "ODKRYCIE AMERYKI" W CYKLU "ODKRYCIA I WYNALAZKI"

"BEZPIECZNA DROGA DO PRZEDSZKOLA" - GRUPA ŻABKI

"BEZPIECZNA DROGA DO PRZEDSZKOLA" - GRUPA MOTYLKI

POKAZ CHEMICZNO-FIZYCZNY

INAUGURACJA AKCJI CZYTELNICZEJ 2019/2020 - ŻABKI

Dnia 16.09.2019r. w grupie przedszkolnej „Żabki” odbyła się inauguracja czwartej edycji akcji czytelniczej „W krainie baśni, bajek i legend”. Dzieci brały aktywny udział w interaktywnym czytaniu baśni „Trzy  Małe Świnki” Braci Grimm. Zapoznały się z morałem i nauczyły , że nic nie przychodzi w życiu za darmo. Tylko ciężka praca i wysiłek mogą dać szczęście i coś trwałego.  Następnie wcieliły się w bohaterów baśni i w wykonanych przez siebie maskach tańczyły do piosenki „ Małe świnki i duży wilk”. Radości było co nie miara . Pokolorowały również ilustracje do „Wielkiej Księgi Baśni ” i ulepiły z plasteliny baśniowe świnki.

Wierzymy, że tak rozpoczęta -  w niekonwencjonalny sposób -  przygoda z książką zapadnie na długo w pamięci i rozbudzi zainteresowania czytelnicze naszych wychowanków.

ZDROWE ŚNIADANIA W WYKONANIU DZIECI Z GRUPY ŻABKI

WSPOMNIENIA Z WAKACJI W GRUPIE ŻABEK

W GRUPIE MOTYLKÓW

UCZCZENIE 80-TEJ ROCZNICY WYBUCHY II WOJNY ŚWIATOWEJ

Początkiem września uczniowie klas II, I, 0 oraz grupy 5-latków pod opieką wychowawczyń udali się na cmentarz parafialny we wsi Piotrowice celem uczczenia 80-tej rocznicy wybuchu II wojny światowej. Nawiedzili Pomnik Ofiar Terroru Hitlerowskiego i jednocześnie zbiorową mogiłę więźniów obozu Gross Rosen poległych w czasie "marszu śmierci". Uczniowie złożyli pod pomnikiem wiązankę biało - czerwonych goździków , zapalili przyniesione znicze oraz modlitwą i minutą ciszy uczcili pamięć pomordowanych.

.